REFERENCE

Thank you Aleš for the beautiful pics you made for Kubuki.
You are not only a good photographer you are also able to capture the special moments with the kids and conact with tham!
It was a honor to have you in our Team.

Petra Leder 26.11.2019

Vynikající fotograf, úžasný, milý, profesionální a se zápalem pro práci. Vždy jsme si focení s ním užili a s fotkami jsme moc spokojeni. Děkujeme!

Zuzana Kváčová21.11.2019

Jako designérka, floristka a koordinátorka svateb mohu Aleše jen doporučit. Absolutní profesionál ve svém oboru, velmi sympatický, s milým přístupem, ochotný splnit jakékoliv přání klienta. Pokud plánujete svatbu (a nejen to), rozhodně volba číslo jedna. Děkuji, že jsem Tě mohla poznat a určitě se těším na nějakou další případnou spolupráci.

Kateřina Šedá - Design19.8.2019

Aleše nemůžeme hodnotit jako cizí lidé, protože byl náš dobrý kamarád ještě než začal fotit. Je to strašně milý, příjemný a ochotný člověk. Proto, když začal fotit, byl náš jasný favorit na fotografa naší svatby. Při focení je profesionální, je vidět že ho focení baví a to se samozřejmě odráží na výsledné kvalitě fotografií, které jsou prostě úžasné a Aleše nelze jinak, než vřele doporučit!

Jakub Š.20.8.2019

Jsme moc rádi, že náš svatební den fotografoval právě Aleš. Díky němu máme spoustu nádherných snímků a navíc se o nás staral a pomáhal tak, aby mělo všechno hladký průběh. Navzdory nepřízni počasí jsme si focení užili. Z fotek máme velkou radost, perfektně zachycují romantickou atmosféru svatby. Mockrát děkujeme! 🙂

Vojta & Jitka Lhotský04.05.2019

S manželem fotografa Aleše velice doporučujeme. Jeho vřelý a klidný přístup k věcem na schůzkách a v den svatby si nemůžeme vynachválit. Po celou dobu se o nás pěkně staral a pomáhal, když bylo zapotřebí. Fotky se všem opravdu líbí. Má skvělé nápady. Zároveň nebyl ani problém, když jsme navrhovali sami, jak chceme vyfotit.
Rozhodně se těšíme na další focení.

Maya Šmídlová14.04.2019

Děkujeme za přátelský a vstřícný přístup. Dobře se nám s Alešem spolupracovalo!

Kristina28. 10. 2016

Aleš je vstřícný, ochotný a sympatický profesionál. Focení ho baví a je to znát. Umí vytvořit milou, příjemnou a nenásilnou atmosféru, která se pak na výsledku odrazí. Rozhodně ho doporučujeme a to všema deseti 🙂 A taková poznámka na závěr, rok 2015, 2016 byl plný svateb a tak bylo s čím porovnávat. Mimo to, že fotky ve srovnání s ostatními působí tak nějak přirozeněji, tak nám několik přátel nezávisle na sobě chválilo, že jsme měli nejlépe oblečeného fotografa. S Alešem prostě ostudu neuděláte 🙂

Lucie Kůlová07. 12. 2016

Byly jsme velice spokojení. Moc milý člověk, se vším nám vyšel vstříc, pomohl, poradil atd. Vřele doporučujeme

Klára Rozhonová12. 10. 2017

Velmi ochotný a šikovný fotograf, který umí zachytit kouzlo okamžiku. Moc doporučuji!

Aneta25. 11. 2017

Technicky precízní a v jednání empatický fotograf! Můžeme doporučit fotografování rodinných událostí i fotografie portrétní.

Pavel a Hanka27. 11. 2017

Děkujeme za příjemně strávené odpoledne. Fotografování pro nás bylo hezkým a příjemným zážitkem. Foto skvělé a zachycené v přirozené chvíli. Můžeme jen doporučit.

Šárka Oberreiterová20. 12. 2017

Aleše vřele doporučujeme nejen kvůli profesionalitě, ale zároveň i přátelskému a ochotnému chování. A moc děkujeme za krásné zachycení našich svatebních momentů. 🙂

Martina Kratochvílová29. 07. 2018

Vynikající fotograf, nejlepší zkušenost! Profesionální, pokojný, laskavý, veselý a povzbudivý. Bylo nám také velmi po chuti, že má svůj styl fotografování, ale nemá problém se přizpůsobit speciálním požadavkům, např. i dle předlohy. A k tomu všemu má v zásobě vychlazené pití a prášky na bolest hlavy 🙂 Skvělé!

Jáchym Rykl30. 07. 2018